Onur Düğün Salonu

Aydos Ormanları eteğinde, bol oksijenli bir mahallemizde bulunan Onur Düğün Salonu, 700 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Salonumuzun konumu gereği otopark sorunu yoktur. E-5 ve E-6 karayollarından çok rahat bir ulaşıma sahiptir.

Salonumuzda her türlü ekipman mevcut olup, bütün hizmetler beş yıldızlı otel derecesinde verilmektedir. Ayrıca salonumuz temiz bir ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile "Düğün salonlarında pasta yenmez" anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Servisimiz, her kişiye bir tabak olup, kaliteli olmak kaydı ile yaş pastası, tatlı ve tuzlu kuru pastası ve çubuk kraker, büyük bardaklarda, Pepsi Cola veya Yedigün olarak sunulmaktadır.

Eğer sizler de gerçekten mükemmel bir düğün yapmak istiyorsanız salonumuzu mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hayatınızın en özel gününü berbat etmek istemiyorsanız, Onur Düğün Salonu tüm olanakları ve ekibiyle hizmetinizde. Birlikteliğinizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşamınıza adım attığınız bu günde sizleri kutluyoruz.

 Tam Adres
 Şeyh Şamil Caddesi No:2/A
 Adres Tarifi
 Özkuruşlar Market üstü
 Ürünler 
 Hizmetler düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, lansman toplantıları, organizasyon ve şirket toplantıları, mezuniyet, seminer
 Markalar 
 Açılış Saati
 09:00
 Kapanış Saati
 21:00 / düğün varsa bitena kadar
 Yetkili İsmi
 Muzaffer Akkurt
 Telefon
 0216 475 08 08
 Cep Telefonu
 0532 297 64 28
 0533 370 59 29
 0544 749 47 41
 İnternet Sitesi
 www.salononur.com
 E-Mail Adresi
 ozanakkurt58@hotmail.com
 Facebook Sayfası
 facebook.com/onurdugunsalonu

Onur Düğün Salonu Fotoğrafları